POHVALA NA NATJEČAJU "PEROM O NERETVI"

U četvrtak, 11. travnja u OŠ don Mihovila Pavlinovića u Metkoviću održano je svečano proglašenje pobjednika 2. Literarnog natječaja Perom o Neretvi. Na natječaju su sudjelovali učenici osnovnih škola s područja doline Neretve. Ukupno je pristiglo 46 radova od kojih su tri nagrađena, a tri pohvaljena. Prosudbeno povjerenstvo pohvalilo je pjesmu Neka rika smaragdne boje naše učenice Helene Medak (5. r.) čija je mentorica bila učiteljica hrvatskoga jezika Mirela Šalković. Uz pohvalnicu našoj učenici, podijeljene su zahvalnice učiteljicama hrvatskoga jezika Mireli Šalković i Barbari Šuman te učiteljici razredne nastave Silviji Krmić za poticaj i mentorstvo učenicima sudionicima natječaja.

Uživali smo u ugodnoj atmosferi dodjele nagrada i priznanja. Nadamo se da će se natječaj ponovno održati i tako nastaviti poticati učeničko stvaralaštvo. Veselimo se našem novom sudjelovanju i sljedeće godine.

Slike preuzete s:http://metkovic-news.com/news/svecano-proglaseni-pobjednici-2-literarnog-natjecaja-perom-o-neretvi/

objavio: Mirna Miošić   datum: 15. 4. 2019.