Datum objave: 21. lipnja 2024.
Kategorija: Nekategorizirano

OPROŠTAJ OSMAŠA

Još jedna generacija osmaša oprostila se od osnovne škole. U holu škole naši su se osmaši oprostili emotivnim videozapisom u kojemu su nas podsjetili na ovih osam godina provedenih s njima.

Učenica osmoga razreda Jelena Medak istaknula je u tekstu koji su napisali da im je bilo lijepo za vrijeme osnovnoškolskoga obrazovanja i podsjetila na trenutke kojih ćemo se svi sjećati. Svaki kraj zapravo je  novi početak. Nakon toga  prigodnim govorom obratio im se ravnatelj Marjan Scipioni i zaželio im puno uspjeha, kako u daljnjem školovanju, tako i u životu.

Želimo im puno uspjeha u životu!

LIKOVNE MAPE ZA ŠKOLSKU GODINU 2024./2025.

Likovne mape su radni materijal čija se nabava ne financira ni od Ministarstva znanosti i obrazovanja, kao ni od Dubrovačko-neretvanske županje, te ih roditelji sami financiraju. POPIS LIKOVNIH MAPA PO RAZREDIMA: Razred Naziv likovne mape Izdavač razred Likovna mapa 1...