Datum objave: 15. travnja 2024.

POZIV NA PREZENTACIJU PONUDA ZA VIŠEDNEVNU IZVANUČIONIČKU NASTAVU UČENIKA SEDMOGA I OSMOGA RAZREDA OŠ „IVO DUGANDŽIĆ-MIŠIĆ“

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika sedmoga i osmoga razreda OŠ „Ivo Dugandžić-Mišić“, Komin na sastanku Povjerenstva, održanom 12. travnja 2024. godine, odabralo je tri ponude koje će se prezentirati na roditeljskom sastanku koji će se održati 22. travnja 2024. godine s početkom u 19:00 sati. Sastanak će se održati u prostorijama OŠ „Ivo Dugandžić-Mišić“. Povjerenstvo je, temeljem pristiglih ponuda, odlučilo redoslijed prezentacija ponuda:

1. FORZITA d.o.o

2. L.M.D. TRAVEL j.d.o.o

3. PERLA SVJETSKA PUTOVANJA d.o.o.

Povjerenstvo je odlučilo da prezentacija svake od navedenih ponuda može trajati do 15 minuta.

U slučaju da se pojedini davatelj ponude ne može odazvati pozivu, ponudu će predstaviti učitelj voditelj.

Predsjednica Povjerenstva

Meri Ćopo, prof.