Natječaj za popunu radnog mjesta

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Pročišćeni tekst  87/08., 86/09., 92/10.,Ispravak 105/10., 90/11., 5/12.,16/12., 86/12., 126/12.,94/13., 152/14., 7/17., 68/18.) Osnovna škola „Ivo Dugandžić-Mišić“, Komin, Bana Josipa Jelačića 13, raspisuje

za popunu radnog mjesta

1. Učitelj/ica informatike

- 1 izvršitelj/ica

• određeno nepuno radno vrijeme, (18 sati tjedno) do povratka zaposlenika/ice na rad

Uvjeti:

- opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu

- posebni uvjeti: poznavanje hrvatskog jezika i latiničkog pisma te odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja sukladno odredbama članka 105. Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN  87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14,7/17 i 68/18).

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj potrebno je dostaviti sljedeće dokaze o ispunjenju uvjeta iz natječaja u preslici:

- životopis

- dokaz o stručnoj spremi (diploma/potvrda),

- domovnicu,

- rodni list,

- uvjerenje o nekažnjavanju u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od prvog dana ovog natječaja)

-  potvrdu ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a

Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ „Ivo Dugandžić-Mišić“, Komin.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja : dostaviti na adresu škole: Bana Josipa Jelačića 13, 20344 Komin s napomenom „ZA NATJEČAJ – UČITELJ/ICA INFORMATIKE“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su se u prijavi za natječaj pozvati na to pravo i priložiti sve potrebne dokaze o ostvarivanju prava prednosti te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN121/17), dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti dokaze iz čl.103. st.1 Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), koji se mogu pronaći na sljedećim poveznicama Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku pisanim putem te putem oglasne ploče i mrežne stranice škole.

Za prijavu na posao dostaviti presliku dokumenata (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike), a izvornici se donose na uvid kod zaključivanja ugovora o radu.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Osnovnoj školi „Ivo Dugandžić-Mišić, Komin da njegove osobne podatke prikuplja, obrađuje i objavljuje te čuva u svrhu provođenja natječaja za zapošljavanje.

Natječaj je objavljen 26. ožujka 2019. godine na oglasnoj ploči i web stranici Škole te na oglasnoj ploči i web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i otvoren je do 3. travnja 2019.

KLASA:602-01/19-01-43

URBROJ:2165-15-19-1

Ravnatelj:

Marjan Scipioni, dipl.kateheta

objavio: Mirna Miošić   datum: 26. 3. 2019.