OBAVIJEST O IZBORNIM PREDMETIMA

Dragi roditelji i učenici,

kao i svake školske godine, uz obavezne predmete, učenici imaju pravo pohađati i izborne predmete koje odaberu. Izborni predmeti biraju se do 10.lipnja tekuće školske godine za iduću školsku godinu. Za upis učenika na izborne predmete potrebna je pisana suglasnost oba roditelja.

Izborni predmeti su obavezni kroz cijelu školsku godinu za učenike koji ih odaberu, osim u slučaju dugotrajnih zdravstvenih teškoća djeteta ili zbog nekog drugog opravdanog razloga.

Izborni predmeti za školsku godinu 2021./2022. su:

- Vjeronauk: od 1.razreda

- Njemački jezik: od 4. razreda

- Informatika: od 1. do 4. razreda

- Informatika: od 7. do 8. razreda

Učenici 4. razreda bez ikakvog ograničenja mogu imati sva tri izborna predmeta.

Nakon odabira izbornih predmeta potrebno je popuniti Obrazac za upis potpisan od strane oba roditelja, koji ćete naknadno dobiti od razrednika.

Učenik može prestati pohađati određeni izborni predmet uz pisani zahtjev roditelja koji se dostavlja učiteljskom/razrednom vijeću. Zahtjev se dostavlja vijeću nakon završetka školske godine, a najkasnije do 30.lipnja tekuće godine za sljedeću školsku godinu.

objavio: Ines Pervan   datum: 27. 5. 2021.