ČESTITKA POVODOM POČETKA NOVE ŠKOLSKE GODINE

Župan Nikola Dobroslavić uputio je čestitku svim učenicima povodom početka nove školske 2020./2021. godine. U nastavku donosimo čestitku u cijelosti:

Dragi naši školarci,

Čestitam vam početak nove školske godine. Za one najmlađe to je početak putovanja koje će pamtiti kao najljepše u životu, a za vas malo starije jedan skalin više ka zrelosti i znanju.

Prošla školska godina obilježena je posebnim okolnostima pod kojima smo se svi morali naučiti živjeti, a za vas je to značilo potpuno novi način učenja i rada, u vašim domovima daleko od vaših kolega. No prebrodili smo to i zbog toga sam ponosan na sve Vas.

Teško je predvidjeti što nam nosi jesen i zima u pogledu pandemije koronavirusa, no nastavak Vašeg obrazovanja u mirnom i stabilnom okruženju vaših učionica jednostavno nema alternative. Želim stoga da budete radoznali, razigrani, veseli i bezbrižni, a u isto vrijeme željni novih znanja i iskustava.

Poštujte svoje roditelje, ali naravno i učitelje jer ćete tek kasnije u životu spoznati koliki utjecaj imaju na Vaše živote.

Vaš župan

Nikola Dobroslavić

objavio: Administrator   datum: 7. 9. 2020.