BESPLATAN ŠKOLSKI PRIBOR ZA OSNOVNOŠKOLCE

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Sa zadovoljstvom obavještavamo o donošenju Odluke o sufinanciranju nabave školske opreme učenicima od I. do IV. razreda osnovne škole za školsku 2020./2021. godinu.

Pravo na sufinanciranje nabave školske opreme ostvaruju roditelji koji imaju prebivalište na području Grada Ploča u iznosu od 300,00 kuna po učeniku, sredstvima iz Proračuna Grada Ploča za 2020. godinu.

Zahtjev za sufinanciranje nabave školske opreme za školsku 2020./2021. godinu sa potrebnom dokumentacijom podnosi se Službi za opće poslove Grada Ploča, osobno predajom u pisarnici Grada Ploča, u razdoblju od 14. rujna do 30. listopada 2020.godine. Zahtjev i upute o predaji bit će objavljeni na Službenoj stranici Grada Ploča tijekom idućeg tjedna.

Potvrde o školovanju na području Grada Ploča škola će dostaviti Gradu do 14.rujna 2020. za sve učenike koji ostvaruju navedeno pravo, u svrhu izbjegavanja čestog posjeta škole.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

objavio: Administrator   datum: 7. 9. 2020.