OBAVIJESTI VEZANE ZA POČETAK I ORGANIZACIJU NOVE NASTAVNE GODINE 2020./2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Pred nama je nova nastavna godina s novim izazovima. Organizacija nastave usklađena je s preporukama MZO i HZJZ i osmišljena na način da istovremeno osigura kvalitetan odgojno-obrazovni rad, ali i preporuke za očuvanje zdravlja i sigurnosti.

Nastava počinje u ponedjeljak 07.09.2020. godine. Prvi sat za predmetnu nastavu počinje u 08:00 sati, a za razrednu nastavu u 08:30 sati.

Prvi sat će biti Sat razrednog odjela na kojem će razrednici podijeliti udžbenike i radne bilježnice.

U prilogu se nalaze sljedeći dokumenti:

Organizacija nastave i boravak učenika u OŠ "Ivo Dugandžić - Mišić", Komin prema uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19

Epidemiološke mjere zaštite od zaraze virusom COVID-19 za školsku godinu 2020./2021. za učenike i roditelje

Postupanje u slučaju sumnje u zarazu učenika/djelatnika , prostor za izolaciju i način izoliranja

Protokol za djelatnike tijekom nastavne godine 2020./2021. dok traje proglašena epidemija COVID-19 virusa

Raspored zvona

U navedenim prilozima jasno je osmišljen ulazak učenika u školu, boravak u školi i odlazak kući. Molimo Vas da dateljno proučite sve navedene dokumente.

Svima nam želimo sretan povratak u školu!

objavio: Administrator   datum: 4. 9. 2020.