OBAVIJEST

Zbog situacije s koronavirusom od ponedjeljka, 16.3.2020. do 27.3.2020. nastave neće biti u školi već će nastava biti organizirana na daljinu.

Sukladno uputama iz MZO-a, obavještavamo vas o sljedećem:

(KLIKNITE "VIŠE")

• Nastava za učenike razredne nastave pod nazivom Škola na Trećem će se održavati u suradnji s HRT 3 po sljedećem rasporedu:

Razred

termin

8 – 10 h

10 – 12.30 h

13 – 16 h

16 – 19 h

• Online nastava za učenike od 5.-8.razreda počinje u srijedu, 18.ožujka, a u ponedjeljak i utorak moći će pratiti nastavu na Sportskoj televiziji po sljedećem rasporedu:

Razred

termin

predmeti

8 – 9.30 h

MAT, HRV, PRI, ENG, NJEM

9.30. – 10.45. h

POV, MAT, PRI, ENG, NJEM

10.45 – 11.50 h

MAT, HRV, BIO, GEO

11.50 – 12.45 h

HRV, MAT, BIO, ENG, NJEM

Odmah po primitku obavijesti smo oformili “virtualne učionice” te “virtualnu zbornicu”.

Prisutnost i aktivnost učenika u virtualnim učionicama će nastavnici redovito pratiti i vrednovati.

Svi sadržaji će se moći pogledati i na YouTube kanalu.

Škole su dužne organizirati prihvat djece za razrednu nastavu ako ih roditelji ne mogu zbrinuti, no ne organiziraju redovnu nastavu nego samo čuvanje djece. Molim vas, budite u kontaktu s vašim učiteljima te im javite ako će neko dijete doći u školu. U tome slučaju, čuvanje djece se organizira u vremenu u kojemu je dijete trebalo biti u školi.

Važno je naglasiti da će svi učitelji, stručni suradnici I ostali zaposlenici Škole raditi redovito u Školi bez obzira što nema nastave u učionicima.

Dragi učenici i dragi roditelji, i za vas i za nas je nastava na daljinu velika novost. Molimo vas za razumijevanje i strpljenje. Nemamo sve odgovore, no trudit ćemo se svi zajedno da od virtualne nastave izvučemo što bolje rezultate.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

objavio: Ana Moro   datum: 15. 3. 2020.