Dan škole

U petak, 19. svibnja 2017., obilježili smo Dan škole. Budući da je Majčin dan bio samo  nekoliko dana prije, iskoristili smo priliku da na Dan škole pokažemo našim majkama koliko ih volimo.  Program je započeo pjesmom Novih fosila „Majčine oči“. Učenici nižih i viših razreda naše Škole uputili su samo riječi hvale majkama,  a  suze radosnice  u očima  naših majki nisu ostale nezamijećene.

Nakon toga, učenice sedmoga razreda koje su se iskazale na 21. Natjecanju mladih u pružanju prve pomoći pokazale su nekoliko vježbi svim učenicima, roditeljima i nastavnicima te su mnogi bili voljni biti „ozlijeđeni“ .

Program Dana škole završio je sportskim aktivnostima učenika gdje su se također jako dobro zabavili.

Više fotografija možete pogledati OVDJE.

objavio: Administrator   datum: 26. 5. 2017.